Kampania Google Ads

WYPRZEDŹ SWOJĄ KONKURENCJĘ

Skutecznie zaplanowane kampanie Google Ads (Google Adwords) to klucz do osiągnięcia najwyższych wyników sprzedażowych. Zaplanujemy Twoje akcje marketingowo-sprzedażowe w taki sposób, aby zwiększyć konwersję i dotrzeć do jak największej liczby Twoich potencjalnych klientów. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

1

Najlepszy sposób na reklamę

Najskuteczniejsze kampanie internetowe działają w oparciu o schemat, w którym to klienci szukają oferowanej usługi czy produktu. Dzięki wykorzystaniu kampanii reklamowych Google Ads nie musisz przedstawiać swojej firmy przypadkowym osobom – działamy w oparciu o konkretne słowa kluczowe i hasła wyszukiwane przez Twoich klientów. Płacisz za kliknięcia i realne działania, a nie wyłącznie obietnice. Sam decydujesz, ile wydasz na swoją reklamę.

2

Dlaczego warto zainwestować?

Z wyszukiwarki Google korzysta ponad 90% użytkowników na świecie i ponad 95% w Polsce. W sieci reklamowej Google istnieją ponad dwa miliony stron internetowych – wszędzie tam możesz pojawić się z reklamą swoich produktów czy usług. Właśnie dlatego Google Ads nie ma ograniczeń. Dostosujemy wyświetlanie Twoich reklam do tego, gdzie przebywają Twoi potencjalni klienci. Ocenimy, a następnie skierujemy Twój budżet do tych kanałów, które będą najbardziej efektywne.

Bądź widoczny

Wznieś się na wyżyny wyszukiwarki Google

Jakie reklamy zapewnia Google Ads?

Reklamy Google Ads dzięki swojej różnorodności stanowią idealny przykład efektywnej promocji i sprzedaży.
Podstawowym narzędziem Adwords są reklamy tekstowe w wyszukiwarce. Ta z kolei znana jest z wyników organicznych, lecz niestety – aby znaleźć się w top10 potrzeba wiele czasu i energii przeznaczonej na optymalizowanie i pozycjonowanie Twojej strony internetowej. Dzięki linkom sponsorowanym możesz zacząć sprzedawać od razu! Użytkownik wpisując konkretne hasło w pole wyszukiwarki zobaczy Twoją reklamę na pierwszej stronie, a tego przecież chcemy, prawda?
Inne formy promocji w Google Ads to reklama produktowa, banerowa oraz inne na stronach internetowych, blogach, portalach i w aplikacjach mobilnych. Kampanie Google Ads zrealizujemy dla Ciebie również w serwisie YouTube oraz w Gmail.
Zaplanujemy dla Ciebie również kampanie promocyjne w oparciu o remarketing i dotarcie do grupy odbiorców, którzy mieli już styczność z Twoim produktem lub usługą.

Jakie są zalety inwestowania w kampanie Google Ads?

Reklamy Google Ads pozwalają na natychmiastowe uruchomienie działań promocyjnych wtedy, gdy tego potrzebujesz. Sam decydujesz o starcie lub zatrzymaniu kampanii, dzięki czemu szybko zareagujesz na aspekty mogące wpływać na sprzedaż, takie jak święta, pogoda czy aktualny popyt na Twoje produkty czy usługi. Oferowane reklamy dostosujemy do specyfiki działalności Twojej firmy, zasięgu, w jakim działasz oraz typu Twoich klientów. Dzięki temu wydasz tyle, ile chcesz, gdyż reklama w Google Ads jest w pełni mierzalna.

26 maja 2021

Magento vs Woocommerce vs PrestaShop

Szacuje się, że w Polsce funkcjonuje około 30 tysięcy sklepów internetowych. Zbudowane są one na różnych platformach, co uzależnione jest od tego, z jakimi przedsiębiorcami mamy do czynienia.

czytaj dalej

Agencja interaktywna i studio graficzne

Dobrze wiemy, że kompleksowa usługa polegająca na wykonaniu strony internetowej, materiałów do druku, a także obsługi strony i marketingu internetowego, wliczając w to pozycjonowanie SEO, jest czymś, czego oczekują nasi Klienci. Z tego powodu agencja interaktywna i studio graficzne w jednym jest naszą odpowiedzią na zapotrzebowanie na rynku. Gwarantujemy wysoką jakość usług w każdej dziedzinie, którą się zajmujemy. Korzystając z naszej pomocy, możesz liczyć nie tylko na doskonałą jakość, ale również doradztwo i dobrą komunikację. Przed rozpoczęciem każdej realizacji poświęcamy jak największą ilość czasu na poznanie potrzeb i wymagań naszych klientów,

aby dostarczyć pożądany efekt szybko i bez długotrwałych sesji poprawkowych.

Skuteczne kampanie Google Ads

Prowadzimy kampanie Google Ads zgodnie z wytycznymi i wskazówkami Google. Jesteśmy w stałym kontakcie z opiekunami przydzielonymi przez Google Ads, co pozwala nam na osiągnięcie zadowalających wyników z wykorzystaniem jak najmniejszych środków. Dostosowujemy działania w systemie reklamowym w oparciu o działania konkurencji i nasze wieloletnie doświadczenie. W działaniach wykorzystujemy nie tylko tekstowe reklamy w sieci wyszukiwania i reklamy displayowe, ale również reklamy produktowe, reklamy w Gmail, kampanie remarketingowe, RLSA, czyli remarketing w sieci wyszukiwania. Stworzenie kampanii to nie wszystko, co leży w zakresie naszych obowiązków. Jest to dopiero początek długiej drogi prowadzącej do niskiego kosztu pozyskania klienta. Stale optymalizujemy słowa kluczowe, reklamy, ich rozszerzenia, a także sposób ich kierowania. W ten sposób stale prowadzimy do polepszenia wyników reklam w Google Ads.

Brief

Wybierz jedną lub więcej opcji

Strona internetowa

Chcę zbudować nową stronę www?

Strony internetowe, które Ci się podobają

Dodatkowe wersje językowe

System CMS

Sklep internetowy

Chcę zbudować nowy sklep?

Strony internetowe, które Ci się podobają

Dodatkowe wersje językowe

Integracje

Porównywarki cen:

Płatności:

Księgowość:

Kurierzy:

Aplikacja webowa

Chcę zbudować nową aplikację?

Chcę określić budżet?

Posiadam specyfikację aplikacji

Portal internetowy

Chcę zbudować nowy portal?

Chcę określić budżet?

Posiadam specyfikację portalu

Dodatkowe wersje językowe

Projekt graficzny

Posiadam księgę znaku

Posiadam księgę identyfikacji wizualnej

Posiadam logo

Linki do ładnych prac

Chcę określić budżet?

Outsorcing IT

Posiadam specyfikacje zlecenia