Sklep z okularami

Podjęliśmy się stworzenia dla klienta spersonalizowanego projektu sklepu internetowego – stylion.pl., który specjalizuje się w sprzedaży okularów damskich, męskich, dziecięcych, soczewek, akcesoriów do okularów, a także innych produktów.

Aby móc przedstawić naszemu klientowi jak najlepsze rozwiązanie, na pierwszym miejscu zbadaliśmy rynek: konkurencję, klientów, grupę docelową, następnie przystąpiliśmy do projektowania od zera spersonalizowanego sklepu internetowego.

Przygotowaliśmy pełną identyfikację wizualną projektu. Po akceptacji klienta stworzyliśmy w pełni funkcjonalny sklep internetowy z dużą ilością ciekawych rozwiązań.

Wyzwanie przy tym projekcie stanowiła migracja produktów z oprogramowania Redcart na PrestaShop, którą wykonaliśmy płynnie w sposób automatyczny. Mamy ogromne doświadczenie w przenoszeniu danych sklepów, dlatego dzięki ogromnej wiedzy i praktyce zachowaliśmy wszystkie linki oraz całą dotychczasową strukturę SEO. Pozwoliło to zachować w wyszukiwarce Google dotychczasowe osiągnięte pozycje sklepu stylion.pl oraz widoczność w internecie.

Ponadto zrobiliśmy dodatkową optymalizację sklepu, co pozwoliło zwiększyć jego zasięg, a tym samym wpłynęło na wzrost pozycji i sprzedaży asortymentu w sieci.Wykorzystane technologie

Sprawdź online
Brief

Wybierz jedną lub więcej opcji

Strona internetowa

Chcę zbudować nową stronę www?

Strony internetowe, które Ci się podobają

Dodatkowe wersje językowe

System CMS

Sklep internetowy

Chcę zbudować nowy sklep?

Strony internetowe, które Ci się podobają

Dodatkowe wersje językowe

Integracje

Porównywarki cen:

Płatności:

Księgowość:

Kurierzy:

Aplikacja webowa

Chcę zbudować nową aplikację?

Chcę określić budżet?

Posiadam specyfikację aplikacji

Portal internetowy

Chcę zbudować nowy portal?

Chcę określić budżet?

Posiadam specyfikację portalu

Dodatkowe wersje językowe

Projekt graficzny

Posiadam księgę znaku

Posiadam księgę identyfikacji wizualnej

Posiadam logo

Linki do ładnych prac

Chcę określić budżet?

Outsorcing IT

Posiadam specyfikacje zlecenia