Strony i sklepy internetowe

Spersonalizowane rozwiązania

Gwarancja zwrotu z inwestycji w sklep internetowy

1

Rozwiązania szyte na miarę

Gwarancja zwrotu z inwestycji w sklep internetowy

Dobrze wiemy, że oferując usługę polegającą na stworzeniu strony czy sklepu internetowego, powinniśmy dostosować ją jak najlepiej do oczekiwań i wymagań klienta. Z tego powodu skupiamy się na tym, aby jak najwięcej rozmawiać. Odróżnia nas od konkurencji właśnie to, że omawiamy z klientem każdy, nawet najdrobniejszy element podstrony, aby dobrać do realizacji system, który sprawdzi się w tej roli najlepiej. Strony internetowe tworzymy na następujących systemach zarządzania treścią:
Wordpress
Joomla.
Jednak to nie wszystko – jeżeli żaden z powyższych nie będzie odpowiedni do realizacji, tworzymy elastyczne rozwiązanie oparte o autorski system CMS. Prawdą jest to, że na stronach stworzonych przez nas, może znaleźć się wszystko.
Sklepy internetowe, wykonujemy dla klientów, którzy mogą wybrać spośród trzech najbardziej znanych “silników” dla sklepów internetowych:
Prestashop
WooCommerce
Shoper.
Nie znaczy to jednak, że podejmując z nami współpracę, muszą Państwo znać jeden z powyższych systemów i umieć go obsługiwać. To naszym zadaniem jest dobrać idealne rozwiązanie i kompleksowo Państwa przeszkolić z użycia go.

2

Strony internetowe

Dlaczego warto skupić się na optymalizacji SEO?

Nawet najlepiej wyglądająca strona internetowa (lub sklep internetowy) samym swoim wyglądem nie przyciągnie potencjalnych klientów. Z tego powodu, przed przystąpieniem do realizacji, skupiamy się na znalezieniu odpowiednich słów kluczowych związanych z profilem działalności i prawidłowym rozmieszczeniu ich w tekście, nagłówkach oraz danych meta na stronie. W ten sposób kompleksowo przygotowujemy stronę do uruchomienia i podbicia rynku. Wszystko dzięki ruchowi organicznemu pochodzącemu z wyszukiwarek, takich jak Google (najpopularniejsza wyszukiwarka).
Mając to na uwadze, tworzymy strony internetowe, które w pierwszej kolejności pozyskiwać będą klienta, a następnie, dzięki dostosowaniu pod każde urządzenie i odpowiedniemu projektowi, zrobią z niego lojalnego użytkownika,, któremu Twoja marka z pewnością zapadnie w pamięć.

Sklepy internetowe, które zarabiają

Zoptymalizowane i dostosowane do Twoich oczekiwań

Etapy tworzenia stron internetowych

Tworząc stronę internetową w pierwszym etapie niezbędne jest ustalenie oczekiwań klienta i opracowanie wraz z nim koncepcji jej działania. Wspólnie ustalamy termin realizacji projektu. W zależności od zapotrzebowania klienta przygotowujemy dedykowany projekt graficzny, na podstawie którego tworzymy spersonalizowane rozwiązanie lub działamy na podstawie dostarczonych przez klienta materiałów oraz wytycznych.
Po ustaleniu oczekiwań co do wyglądu strony przystępujemy do fazy wdrożeniowej i prac programistycznych. Po ich zakończeniu przystępujemy do niezbędnych integracji dostosowanych do specyfiki projektu, uruchamiamy stronę internetową na docelowym serwerze, konfigurujemy skrzynki pocztowe i zabezpieczamy stronę www.

Outsourcing IT

Świadczymy kompleksowe usługi w postaci outsourcingu IT, polegające na pracach backendowych oraz frontendowych w najpopularniejszych systemach do budowy stron i sklepów internetowych – Prestashop, WordPress, WooCommerce. W zależności od potrzeb naszych klientów realizujemy naprawę bieżących błędów i rozwijamy działające już strony i sklepy internetowe.
W tym zakresie stawiamy na stałą współpracę zwieńczoną miesięcznym abonamentem.

Technologie

Pracujemy w poniższych technologiach

26 maja 2021

Magento vs Woocommerce vs PrestaShop

Szacuje się, że w Polsce funkcjonuje około 30 tysięcy sklepów internetowych. Zbudowane są one na różnych platformach, co uzależnione jest od tego, z jakimi przedsiębiorcami mamy do czynienia.

czytaj dalej

Agencja interaktywna i studio graficzne

Dobrze wiemy, że kompleksowa usługa polegająca na wykonaniu strony internetowej, materiałów do druku, a także obsługi strony i marketingu internetowego, wliczając w to pozycjonowanie SEO, jest czymś, czego oczekują nasi Klienci. Z tego powodu agencja interaktywna i studio graficzne w jednym jest naszą odpowiedzią na zapotrzebowanie na rynku. Gwarantujemy wysoką jakość usług w każdej dziedzinie, którą się zajmujemy. Korzystając z naszej pomocy, możesz liczyć nie tylko na doskonałą jakość, ale również doradztwo i dobrą komunikację. Przed rozpoczęciem każdej realizacji poświęcamy jak największą ilość czasu na poznanie potrzeb i wymagań naszych klientów,

aby dostarczyć pożądany efekt szybko i bez długotrwałych sesji poprawkowych.

Skuteczne kampanie Google Ads

Prowadzimy kampanie Google Ads zgodnie z wytycznymi i wskazówkami Google. Jesteśmy w stałym kontakcie z opiekunami przydzielonymi przez Google Ads, co pozwala nam na osiągnięcie zadowalających wyników z wykorzystaniem jak najmniejszych środków. Dostosowujemy działania w systemie reklamowym w oparciu o działania konkurencji i nasze wieloletnie doświadczenie. W działaniach wykorzystujemy nie tylko tekstowe reklamy w sieci wyszukiwania i reklamy displayowe, ale również reklamy produktowe, reklamy w Gmail, kampanie remarketingowe, RLSA, czyli remarketing w sieci wyszukiwania. Stworzenie kampanii to nie wszystko, co leży w zakresie naszych obowiązków. Jest to dopiero początek długiej drogi prowadzącej do niskiego kosztu pozyskania klienta. Stale optymalizujemy słowa kluczowe, reklamy, ich rozszerzenia, a także sposób ich kierowania. W ten sposób stale prowadzimy do polepszenia wyników reklam w Google Ads.

Brief

Wybierz jedną lub więcej opcji

Strona internetowa

Chcę zbudować nową stronę www?

Strony internetowe, które Ci się podobają

Dodatkowe wersje językowe

System CMS

Sklep internetowy

Chcę zbudować nowy sklep?

Strony internetowe, które Ci się podobają

Dodatkowe wersje językowe

Integracje

Porównywarki cen:

Płatności:

Księgowość:

Kurierzy:

Aplikacja webowa

Chcę zbudować nową aplikację?

Chcę określić budżet?

Posiadam specyfikację aplikacji

Portal internetowy

Chcę zbudować nowy portal?

Chcę określić budżet?

Posiadam specyfikację portalu

Dodatkowe wersje językowe

Projekt graficzny

Posiadam księgę znaku

Posiadam księgę identyfikacji wizualnej

Posiadam logo

Linki do ładnych prac

Chcę określić budżet?

Outsorcing IT

Posiadam specyfikacje zlecenia