Strony i sklepy internetowe

Spersonalizowane rozwiązania

Gwarancja zwrotu z inwestycji w sklep internetowy

1

Strony internetowe Konin szytę na miare

Gwarancja zwrotu z inwestycji w stronę internetową

Dobrze wiemy, że gdy tworzymy strony internetowe, powinniśmy dostosować ją jak najlepiej do oczekiwań i wymagań klienta. Z tego powodu skupiamy się na tym, aby jak najwięcej rozmawiać. Często spotykamy się z klientami w naszej rodzinnej miejscowości jak i poza nią, żeby wspólnie ustalić koncepcje nowej strony www. Odróżnia nas od konkurencji właśnie to, że omawiamy z klientem każdy, nawet najdrobniejszy element podstrony, aby dobrać do realizacji system, który sprawdzi się w tej roli najlepiej.

Strony internetowe tworzymy na następujących systemach zarządzania treścią:
Wordpress
Joomla.
Jednak to nie wszystko – jeżeli żaden z powyższych nie będzie odpowiedni do realizacji, tworzymy elastyczne rozwiązanie oparte o autorski system CMS. Prawdą jest to, że na stronach stworzonych przez nas, może znaleźć się wszystko.
Sklepy internetowe, wykonujemy dla klientów, którzy mogą wybrać spośród trzech najbardziej znanych “silników” dla sklepów internetowych:
Prestashop
WooCommerce
Shoper.
Nie znaczy to jednak, że podejmując z nami współpracę, muszą Państwo znać jeden z powyższych systemów i umieć go obsługiwać. To naszym zadaniem jest dobrać idealne rozwiązanie i kompleksowo Państwa przeszkolić z użycia go.

2

Sklepy internetowe, strony www

Dlaczego warto skupić się na optymalizacji SEO?

Nawet najlepiej wyglądająca strona internetowa (lub sklep internetowy) samym swoim wyglądem nie przyciągnie potencjalnych klientów. Z tego powodu, przed przystąpieniem do realizacji, skupiamy się na znalezieniu odpowiednich słów kluczowych związanych z profilem działalności i prawidłowym rozmieszczeniu ich w tekście, nagłówkach oraz danych meta na stronie. W ten sposób kompleksowo przygotowujemy stronę do uruchomienia i podbicia rynku. Wszystko dzięki ruchowi organicznemu pochodzącemu z wyszukiwarek, takich jak Google (najpopularniejsza wyszukiwarka).
Mając to na uwadze, tworzymy strony internetowe, które w pierwszej kolejności pozyskiwać będą klienta, a następnie, dzięki dostosowaniu pod każde urządzenie i odpowiedniemu projektowi, zrobią z niego lojalnego użytkownika,, któremu Twoja marka z pewnością zapadnie w pamięć.

Warto zajrzeć:

Optymalizacja strony www a pozycjonowanie

Strony internetowe, które zarabiają

Zoptymalizowane i dostosowane do Twoich oczekiwań

Etapy tworzenia stron internetowych

Tworząc stronę internetową w pierwszym etapie niezbędne jest ustalenie oczekiwań klienta i opracowanie wraz z nim koncepcji jej działania. Wspólnie ustalamy termin realizacji projektu. W zależności od zapotrzebowania klienta przygotowujemy dedykowany projekt graficzny, na podstawie którego tworzymy spersonalizowane rozwiązanie lub działamy na podstawie dostarczonych przez klienta materiałów oraz wytycznych.
Po ustaleniu oczekiwań co do wyglądu strony przystępujemy do fazy wdrożeniowej i prac programistycznych. Po ich zakończeniu przystępujemy do niezbędnych integracji dostosowanych do specyfiki projektu, uruchamiamy stronę internetową na docelowym serwerze, konfigurujemy skrzynki pocztowe i zabezpieczamy stronę www.

Outsourcing IT

Świadczymy kompleksowe usługi w postaci outsourcingu IT, polegające na pracach backendowych oraz frontendowych w najpopularniejszych systemach do budowy stron i sklepów internetowych – Prestashop, WordPress, WooCommerce. W zależności od potrzeb naszych klientów realizujemy naprawę bieżących błędów i rozwijamy działające już strony i sklepy internetowe.
W tym zakresie stawiamy na stałą współpracę zwieńczoną miesięcznym abonamentem.

Technologie

Pracujemy w poniższych technologiach

html-5 logo
css ikona
java-script logo
wordpress ikona
laravel logo
php logo
react logo

24 kwietnia 2022

Oprawa graficzna do dystrybucji treści

W jaki sposób przygotować oprawę graficzną dla dystrybucji treści

czytaj dalej
Brief

Wybierz jedną lub więcej opcji

Strona internetowa

Chcę zbudować nową stronę www?

Strony internetowe, które Ci się podobają

Dodatkowe wersje językowe

System CMS

Sklep internetowy

Chcę zbudować nowy sklep?

Strony internetowe, które Ci się podobają

Dodatkowe wersje językowe

Integracje

Porównywarki cen:

Płatności:

Księgowość:

Kurierzy:

Aplikacja webowa

Chcę zbudować nową aplikację?

Chcę określić budżet?

Posiadam specyfikację aplikacji

Portal internetowy

Chcę zbudować nowy portal?

Chcę określić budżet?

Posiadam specyfikację portalu

Dodatkowe wersje językowe

Projekt graficzny

Posiadam księgę znaku

Posiadam księgę identyfikacji wizualnej

Posiadam logo

Linki do ładnych prac

Chcę określić budżet?

Outsorcing IT

Posiadam specyfikacje zlecenia