Tworzenie sklepów internetowych

SPERSONALIZOWANE ROZWIĄZANIA

Sklepy internetowe

Gwarancja zwrotu z inwestycji w sklep internetowy

Obecnie internet jest uznawany za najbardziej atrakcyjny kanał zakupowy. Jeśli więc zajmujesz się sprzedażą, to warto, abyś zainwestował w e-commerce, otworzył się na szeroką grupę klientów i zmaksymalizował swoje zyski w e-handlu!
Tworzymy sklepy internetowe dostosowane do wymogów rynku, Twoich oczekiwań i potrzeb Twoich klientów. Dobieramy rozwiązania w taki sposób, aby Twój sklep internetowy „sprzedawał”, przyciągał oko i jednocześnie był funkcjonalny i użyteczny.
Decydując się na współpracę z naszą agencją, możesz wybrać spośród trzech najbardziej znanych "silników” dla sklepów internetowych:

Nie znaczy to jednak, że podejmując z nami współpracę, musisz znać jeden z powyższych systemów i umieć go obsługiwać. To naszym zadaniem jest dobrać do Twoich potrzeb idealne rozwiązanie i kompleksowo Cię przeszkolić, byś umiał 100% wykorzystać narzędzie, jakie od nas otrzymujesz.


Dbamy o to, aby sklep był jak najbardziej funkcjonalny, dlatego przygotowujemy dedykowane wtyczki pod jego obsługę, które ułatwiają użytkownikom poruszanie się po serwisie oraz pomogą usprawnić obsługę sklepu przez jego właściciela. W tym kontekście, istotną częścią naszej oferty jest również tworzenie aplikacji dedykowanych, które są skrojone na miarę Twoich specyficznych potrzeb i wymagań. Nasze doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu indywidualnych rozwiązań pozwala na stworzenie aplikacji, które nie tylko ułatwiają zarządzanie sklepem, ale także znacząco zwiększają jego funkcjonalność i efektywność.

Tworzymy strony i sklepy internetowe w całej Polsce!

JAK WYBRAĆ SYSTEM DLA SKLEPU INTERNETOWEGO

KTÓRY BĘDZIE DLA CIEBIE NAJLEPSZY?

Dla kogo najbardziej odpowiedni będzie woocommerce?


Jedna z największych zalet WooCommerce to prosta obsługa panelu administracyjnego. Dzięki temu klienci mogą śledzić zamówienia, sporządzać różnorodne raporty sprzedaży oraz statystyki, a także w łatwy sposób zarządzać poszczególnymi produktami i ich kategoriami. Wybierając sklep oparty o WooCommerce otrzymujesz dostęp do tysięcy bardzo dobrych wtyczek, które sprawiają, że sklep zyskuje zupełnie nowe możliwości. Co więcej, w przypadku sklepów www zbudowanych na tym silniku nie jest konieczna duża inwestycja, by uzyskać satysfakcjonujący efekt. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z e-commerce lub Twój sklep nie posiada wielu produktów – to rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne.

Dlaczego warto wybrać PrestaShop?


PrestaShop to rozwiązanie dla każdego, kto prowadzi sprzedaż w internecie do kilku tysięcy produktów. Do najważniejszych zalet tego silnika należy niski koszt wdrożenia sklepu oraz jego użyteczność – PrestaShop posiada bardzo intuicyjny panel. Istnieje także wiele wbudowanych funkcji dostępnych bez dodatkowych pluginów. Ponadto platforma Presty jest bardzo wydajna na dedykowanym hostingu.

A może Sylius?


Sylius będzie odpowiedni dla sklepów, które w planach mają prężny rozwój. Jeśli przewidujesz, że Twój biznes będzie dynamicznie wzrastał, a tym samym sklep będzie musiał ewoluować, zmieniać swój kształt, konieczne będzie dobudowywanie nowych funkcjonalności, to ta platforma może być dla Ciebie najlepszym wyborem. Sylius daje ogromne możliwości integracji z innymi narzędziami używanymi w firmie, dlatego planując intensywną ekspansję rynku e-commerce, warto pomyśleć właśnie o tym rozwiązaniu.

SKLEPY INTERNETOWE, KTÓRE ZARABIAJĄ

ZOPTYMALIZOWANE I DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

Etapy tworzenia sklepu internetowego – w jaki sposób pracujemy?


Rozpoczynając pracę w pierwszej kolejności analizujemy potrzeby i przygotowujemy brief, aby sklep internetowy w pełni odpowiadał oczekiwaniom Twoim i Twoich klientów. Chcemy poznać branżę, w jakiej działasz, badamy konkurencję i określamy potrzeby kupujących. Pragniemy dowiedzieć się jak najwięcej na temat Twojej strategii biznesowej i celów, jakie chcesz osiągnąć dzięki nowemu lub odświeżonemu sklepowi online. Dodatkowo, nasze doświadczenie w sektorze b2b e-commerce pozwala nam na projektowanie sklepów, które skutecznie służą nie tylko indywidualnym klientom, ale także biznesowym partnerom, zapewniając im wygodne i efektywne narzędzia zakupowe. Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie b2b e-commerce, Twoja firma może łatwiej nawiązywać i utrzymywać relacje z innymi przedsiębiorstwami, jednocześnie maksymalizując efektywność i zyski.

Musisz wiedzieć, że nie stawiamy wyłącznie na nowe projekty, ale zajmujemy się również optymalizacją istniejących już sklepów internetowych, aby po naszym „liftingu” działały jeszcze sprawniej i były bardziej użyteczne! Na podstawie tego rozeznania przygotowujemy specyfikację – określamy konkretne funkcjonalności, jakie będą niezbędne dla właściwego funkcjonowania danego sklepu internetowego oraz przedstawiamy wycenę i ramy czasowe konieczne dla realizacji zlecenia.

Następnym etapem jest przygotowanie projektu graficznego – w tym przypadku nie ma dla nas niemożliwych! W zależności od Twoich oczekiwań i potrzeb możemy stworzyć dla Ciebie całkowicie od zera dedykowany projekt graficzny sklepu online lub skorzystać z szablonów i propozycji, które już wypracowaliśmy na podstawie naszego doświadczenia i dotychczasowej działalności. W każdym przypadku trzymamy się zasad User Experience i współpracujemy z UX Designerem, by przygotowany sklep był przejrzysty, funkcjonalny, użyteczny i zachęcający do tego, by pozostać jego stałym klientem! W kolejnym kroku przystępujemy do fazy wdrożeniowej i prac programistycznych. Po ich zakończeniu dostosowujemy sklep online do wymogów SEO, dokonujemy niezbędnych integracji, uruchamiamy serwis i zabezpieczamy go.

Koszt stworzenia sklepu internetowego

Do każdego realizowanego przez nas projektu podchodzimy w pełni indywidualnie. Dostosujemy się do Twoich oczekiwań i potrzeb Twoich klientów, by zaproponować Ci rozwiązanie, które pozwoli Ci wznieść swój biznes i sprzedaż na wyższy poziom. Dlatego też każda przygotowywana przez nas wycena sklepu internetowego jest indywidualna i dopasowana do Twojej sytuacji i specyfiki Twojej branży.

Poproś o wycenę!

Obsługa i rozwój sklepu internetowego

Świadczymy kompleksowe usługi w postaci wsparcia i konsultingu IT, polegające na pracach backendowych oraz frontendowych w najpopularniejszych systemach do budowy sklepów internetowych:

PRESTASHOP

WOOCOMMERCE

SYLIUS

BAGISTO

W zależności od potrzeb naszych klientów realizujemy naprawę bieżących błędów i rozwijamy działające już sklepy internetowe. Oferujemy więc pełną obsługę posprzedażową, aby serwis www mógł działać płynnie i bez zakłóceń. Swoją ofertę w pełni dostosujemy do Twoich oczekiwań, abyś nie musiał się martwić kwestiami technicznymi i mógł skupić się na realizacji strategii sprzedażowej swojego biznesu. Ponadto, nasza firma specjalizuje się również w tworzeniu stron internetowych, dostarczając kompleksowe rozwiązania zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Dbamy o to, aby każda strona, którą tworzymy, była nie tylko estetycznie atrakcyjna, ale przede wszystkim funkcjonalna i dopasowana do indywidualnych potrzeb i celów Twojej firmy.

Obejrzyj nasze realizacje sklepów internetowych

Platforma B2B - Fotowoltaika

Sprawdź

Youtuberka - Julia Żugaj

Sprawdź

Krateczka

Sprawdź

Beltimore

Sprawdź

Metalowe Cuda

Sprawdź

Unreleased Miniatures

Sprawdź

Pizzeria

Sprawdź

Youtuberzy - TeamX

Sprawdź

Producent okularów

Sprawdź

Formularz kontaktowy

  Wybierz jedną lub więcej opcji

  Strona internetowa

  Chcę zbudować nową stronę www?

  Strony internetowe, które Ci się podobają

  Dodatkowe wersje językowe

  System CMS

  Sklep internetowy

  Chcę zbudować nowy sklep?

  Strony internetowe, które Ci się podobają

  Dodatkowe wersje językowe

  Integracje

  Porównywarki cen

  Płatności

  Księgowość

  Kurierzy

  Aplikacja webowa

  Chcę zbudować nową aplikację?

  Chcę określić budżet?

  Posiadam specyfikację aplikacji

  Strona internetowa

  Chcę zbudować nowy portal?

  Chcę określić budżet?

  Posiadam specyfikację portalu

  Dodatkowe wersje językowe

  Projekt graficzny

  Posiadam księgę znaku

  Posiadam księgę identyfikacji wizualnej

  Posiadam logo

  Linki do ładnych prac

  Chcę określić budżet?

  Outsorcing IT

  Posiadam specyfikacje zlecenia

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie
  formularza!

  Indywidualną wycenę naszych usług otrzymasz mailowo w ciągu 48h.

  Zacznijmy współpracę już dziś!

   Zacznijmy współpracę