Tworzenie stron internetowych

SPERSONALIZOWANE ROZWIĄZANIA

Strony internetowe szyte na miarę

Strona internetowa jest obecnie koniecznością – to wizytówka przedsiębiorcy i marki, a także klucz do osiągnięcia sukcesu przez Twoją firmę. Aż 87% społeczeństwa to użytkownicy internetu, którzy wykorzystują go w znacznej części do wyszukiwania informacji o produktach i usługach. Tym samym brak funkcjonalnej, użytecznej i dobrze zaprojektowanej strony www to strata milionów potencjalnych klientów. Dobrze przygotowana strona internetowa pozwala zdobyć ich zaufanie i zainteresować prezentowaną ofertą. To także niezbędne narzędzie, kiedy chcemy się pozycjonować, prowadzić kampanie sponsorowane czy kreować profesjonalny wizerunek swojej firmy.

Tworząc stronę internetową dostosowujemy ją jak najlepiej do Twoich oczekiwań i wymagań. Skupiamy się na tym, aby jak najwięcej rozmawiać, żeby wspólnie ustalić koncepcję nowej strony internetowej. Odróżnia nas od konkurencji właśnie to, że omawiamy z klientem każdy, nawet najdrobniejszy element podstrony, aby dobrać do realizacji taki system, który sprawdzi się najlepiej w danym przypadku. Na każdym etapie trwania projektu zapewniamy opiekuna, który wesprze Cię swoją wiedzą i doświadczeniem, a także ustali harmonogram i system komunikacji dopasowany do Twojej firmy i Twoich potrzeb.

Strony internetowe tworzymy na następujących systemach zarządzania treścią:

JOOMLA

Jednak to nie wszystko — jeżeli żaden z powyższych nie będzie odpowiedni do realizacji, stworzymy elastyczne rozwiązanie oparte o autorski system CMS. Prawdą jest to, że na stronach stworzonych przez nas, może znaleźć się wszystko.

Tworzymy strony i sklepy internetowe w całej Polsce!

Dlaczego warto, abyś właśnie z nami

zaprojektował swoją stronę internetową?

Użyteczne strony internetowe


Projektując strony www dużą wagę przywiązujemy do ich intuicyjności. Takie strony internetowe są chętniej przeglądane przez użytkowników, a tym samym lepiej konwertują. Dobra strona www powinna realizować cel, jaki przyświeca jej właścicielowi, a więc sprzedawać, przyciągać nowych klientów, budować rozpoznawalność marki itp. Zaprojektowane przez nas strony internetowe sprawiają, że użytkownicy pozostaną na nich na dłużej i chętniej do nich wracają.


W ramach naszych usług oferujemy również tworzenie portali internetowych, które są zaprojektowane z myślą o maksymalnej użyteczności i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze doświadczenie pozwala nam tworzyć portale, które łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając przy tym optymalizację pod kątem SEO. To sprawia, że strony stworzone przez nas nie tylko przyciągają uwagę, ale są także skuteczne w realizacji celów biznesowych naszych klientów.

Optymalizacja SEO


Nawet najlepiej wyglądająca strona internetowa samym swoim wyglądem nie przyciągnie potencjalnych klientów. Dlatego też tworzone przez nas projekty optymalizujemy pod kątem SEO. Słowa kluczowe związane z profilem działalności klienta rozmieszczamy odpowiednio w tekście, nagłówkach oraz danych meta na stronie. W ten sposób kompleksowo przygotowujemy stronę do uruchomienia i podbicia rynku. Wszystko dzięki ruchowi organicznemu pochodzącemu z wyszukiwarek. Mając to na uwadze, tworzymy strony internetowe, które w pierwszej kolejności pozyskiwać będą klienta, a następnie, dzięki dostosowaniu pod każde urządzenie i odpowiedniemu projektowi, zrobią z niego lojalnego użytkownika, któremu Twoja marka z pewnością zapadnie w pamięć.

Wsparcie graficzne


Użytkownik, który trafia na daną stronę w sieci, już w ciągu kilku sekund jest w stanie ocenić, czy chce na niej pozostać – biorąc pod uwagę nie tylko wszelkie aspekty wizualne, ale także funkcjonalne. Umiejętnie łączymy te dwa obszary, zapewniając wsparcie graficzne w budowie Twojej strony www. Współpracując z nami, masz gwarancję, że opracujemy taki projekt Twojej strony, dzięki któremu unikniesz nudy i zyskasz nowoczesną, spójną i przejrzystą stronę www, która „sprzeda” Ciebie i Twój biznes.

Strony www proste w obsłudze


Strony www tworzymy w taki sposób, aby każdy klient mógł je bezproblemowo samodzielnie obsługiwać. Dbamy o to, aby każdy element strony internetowej mógł być edytowany przez jej właściciela bezpośrednio z poziomu panelu administracyjnego. Dzięki temu użytkownik może w łatwy i intuicyjny sposób edytować content na stronie, dowolnie go zmieniać i dostosowywać. Naszych klientów szkolimy w obsłudze ich stron www, aby byli samodzielni i świadomi możliwości, jakie daje im ich strona internetowa. Jeżeli jednak będziesz potrzebować naszego wsparcia, możesz skorzystać z naszych usług administracyjnych i serwisowych, aby Twoja strona www działała bez zarzutu, a Ty – byś nie musiał się o nic martwić!

Pełna integracja


Wszystkie tworzone przez nas strony www, w tym także tworzenie sklepów internetowycch, integrujemy z zewnętrznymi narzędziami i systemami – zgodnie z wymogami klienta. Możemy zapewnić m.in. wysyłanie danych z formularzy kontaktowych do zewnętrznych systemów, a także integrację newslettera np. z systemem FreshMail. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a doradzimy i zaproponujemy Ci dedykowaną integrację, która będzie w pełni odpowiadać Twoim potrzebom.

Pomoc na każdym etapie realizacji projektu


Podczas tworzenia strony internetowej zapewniamy Ci opiekę na każdym etapie projektu. W każdym momencie możesz skonsultować się z nami i liczyć na nasze wsparcie. Na bieżąco informujemy Cię o postępie prac, dzięki czemu jesteś w stanie w pełni zaplanować swoją strategię biznesową i działania, których częścią jest uruchomienie nowej strony www. Nasz Project Manager, który całościowo czuwa nad projektem, jest nie tylko specjalistą zarządzającym Twoim budżetem, ale też dba o jakość całego przedsięwzięcia. Dzięki jego wiedzy technicznej i doświadczeniu, nie musisz się martwić szczegółami technicznymi – pomożemy Ci w doborze serwera, zakupie domeny, a także zapewnimy pełne wsparcie w obszarze consultingu IT. W przypadku bardziej wymagających projektów pracujemy także z devOps’ami.

Etapy tworzenia stron internetowych

Tworząc stronę internetową w pierwszym etapie ustalamy, jakie są oczekiwania klienta i wraz z nim omawiamy koncepcję jej działania. Wspólnie wyznaczamy także termin realizacji projektu. W zależności od zapotrzebowania klienta przygotowujemy dedykowany projekt graficzny, na podstawie którego tworzymy spersonalizowane rozwiązanie lub działamy na podstawie dostarczonych przez klienta materiałów oraz wytycznych. Po ustaleniu oczekiwań co do wyglądu strony przystępujemy do fazy wdrożeniowej i prac programistycznych. Po ich zakończeniu wykonujemy niezbędne integracje i dostosowujemy je do specyfiki projektu, uruchamiamy stronę internetową na docelowym serwerze, konfigurujemy skrzynki pocztowe i zabezpieczamy stronę www.

Ustalenie oczekiwań, opracowanie koncepcji działań

Ustalenie terminu realizacji projektu

Przygotowanie projektu graficznego wyglądu strony

Faza wdrożeniowa i prace programistyczne

Integracje dostosowane do specyfiki projektu

Strony www, które sprzedają

Nawet najlepiej wyglądająca strona internetowa samym swoim wyglądem nie przyciągnie potencjalnych klientów. Mając to na uwadze, tworzymy strony internetowe, które w pierwszej kolejności pozyskiwać będą klienta, a następnie, dzięki dostosowaniu pod każde urządzenie i odpowiedniemu projektowi, zrobią z niego lojalnego użytkownika, któremu Twoja marka z pewnością zapadnie w pamięć.

Technologie

PRACUJEMY W PONIŻSZYCH TECHNOLOGIACH

We współpracy z naszą agencją powstają zarówno strony oparte o system WordPress, jak też aplikacje dedykowane. Stosowaną technologię dobieramy indywidualnie do każdego projektu według wymagań i oczekiwań, jakie ma klient względem swojej strony www. Takie podejście sprawia, że tworzone przez nas strony internetowe są unikalne, spełniają swoją funkcję i wyróżniają się na rynku.

HTML

CSS

JAVASCRIPT

WORDPRESS

REACT

LARAVEL

PHP

Co więcej, w zależności od zapotrzebowania klienta, do każdego projektu dobieramy pracowników z odpowiednimi umiejętnościami. W naszym zespole pracują zarówno front-end developerzy, jak też back-end developerzy, dzięki czemu zyskujesz gwarancję, że realizowany we współpracy z nami projekt znajduje się w najlepszych rękach.

Poproś o wycenę!

Obejrzyj nasze realizacje stron internetowych

Agnieszka Wnuk

Sprawdź

Poradnik Dla Mam

Sprawdź

Verashape

Sprawdź

Administratorzy IT

Sprawdź

Maszyny piekarnicze

Sprawdź

Rozwiązania fotowoltaiczne

Sprawdź

Producent środków czyszczących

Sprawdź

Paweł Hojcz

Sprawdź

Formularz kontaktowy

  Wybierz jedną lub więcej opcji

  Strona internetowa

  Chcę zbudować nową stronę www?

  Strony internetowe, które Ci się podobają

  Dodatkowe wersje językowe

  System CMS

  Sklep internetowy

  Chcę zbudować nowy sklep?

  Strony internetowe, które Ci się podobają

  Dodatkowe wersje językowe

  Integracje

  Porównywarki cen

  Płatności

  Księgowość

  Kurierzy

  Aplikacja webowa

  Chcę zbudować nową aplikację?

  Chcę określić budżet?

  Posiadam specyfikację aplikacji

  Strona internetowa

  Chcę zbudować nowy portal?

  Chcę określić budżet?

  Posiadam specyfikację portalu

  Dodatkowe wersje językowe

  Projekt graficzny

  Posiadam księgę znaku

  Posiadam księgę identyfikacji wizualnej

  Posiadam logo

  Linki do ładnych prac

  Chcę określić budżet?

  Outsorcing IT

  Posiadam specyfikacje zlecenia

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie
  formularza!

  Indywidualną wycenę naszych usług otrzymasz mailowo w ciągu 48h.

  Zacznijmy współpracę już dziś!

   Zacznijmy współpracę