Sklepy internetowe Konin

SPERSONALIZOWANE ROZWIĄZANIA

Sklepy internetowe Konin szytę na miare

Gwarancja zwrotu z inwestycji w sklep internetowy

DDobrze wiemy, że gdy tworzymy sklep internetowy, powinniśmy dostosować go jak najlepiej do oczekiwań i wymagań klienta. Dlatego specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych, mając na uwadze lokalnych przedsiębiorców. Nasze strony internetowe Konin to projekty, który cieszą się dużym zainteresowaniem w regionie. Często spotykamy się z klientami zarówno w Koninie, jak i poza nim, aby wspólnie ustalić koncepcję nowej strony www. Co nas odróżnia od konkurencji to indywidualne podejście do klienta – omawiamy z nim każdy, nawet najdrobniejszy element podstrony, aby dobrać do realizacji system, który sprawdzi się w tej roli najlepiej.
Sklepy internetowe tworzymy na następujących systemach zarządzania treścią: Prestashop WooCommerce Sylius oraz Bagisto. Jednak to nie wszystko - jeżeli żaden z powyższych nie będzie odpowiedni do realizacji, tworzymy elastyczne rozwiązanie oparte o framework Laravel. Prawdą jest to, że na sklepach stworzonych przez nas, może znaleźć się wszystko.

Sklepy internetowe, wykonujemy dla klientów, którzy mogą wybrać spośród najbardziej znanych “silników” dla sklepów internetowych. Nie znaczy to jednak, że podejmując z nami współpracę, muszą Państwo znać jeden z powyższych systemów i umieć go obsługiwać. To naszym zadaniem jest dobrać idealne rozwiązanie i kompleksowo Państwa przeszkolić z użycia go.

Optymalizacja Prestashop, Woocommerce i inyych silinków

Dlaczego warto skupić się na optymalizacji SEO?

Nawet najlepiej wyglądający sklep internetowy samym swoim wyglądem nie przyciągnie potencjalnych klientów. Z tego powodu, przed przystąpieniem do realizacji, skupiamy się na znalezieniu odpowiednich słów kluczowych związanych z profilem działalności i prawidłowym rozmieszczeniu ich w tekście, nagłówkach oraz danych meta na stronie. W ten sposób kompleksowo przygotowujemy stronę do uruchomienia i podbicia rynku. Wszystko dzięki ruchowi organicznemu pochodzącemu z wyszukiwarek, takich jak Google (najpopularniejsza wyszukiwarka).Mając to na uwadze, tworzymy sklepy internetowe, które w pierwszej kolejności pozyskiwać będą klienta, a następnie, dzięki dostosowaniu pod każde urządzenie i odpowiedniemu projektowi, zrobią z niego lojalnego użytkownika,, któremu Twoja marka z pewnością zapadnie w pamięć.Warto zajrzeć:

Artykuł o pozycjonowaniu

Sklepy internetowe, które zarabiają

Zoptymalizowane i dostosowane do Twoich oczekiwań
Etapy tworzenia sklepów internetowych
 • Tworząc sklep internetowy w pierwszym etapie niezbędne jest ustalenie oczekiwań klienta i opracowanie wraz z nim koncepcji jej działania.
 • Wspólnie ustalamy termin realizacji projektu.
 • W zależności od zapotrzebowania klienta przygotowujemy dedykowany projekt graficzny, na podstawie którego tworzymy spersonalizowane rozwiązanie lub działamy na podstawie dostarczonych przez klienta materiałów oraz wytycznych.
 • Po ustaleniu oczekiwań co do wyglądu sklepu przystępujemy do doprecyzowaniu zakresu funkcjonalności.
 • Po ich zakończeniu przystępujemy do etapu wdrożenia funkcjonalności oraz niezbędnych integracji dostosowanych do specyfiki projektu, uruchamiamy sklep internetowy na docelowym serwerze, konfigurujemy skrzynki pocztowe i zabezpieczamy sklep www.
Outsourcing IT sklepów internetowych

Świadczymy kompleksowe usługi w postaci outsourcingu IT, polegające na pracach backendowych oraz frontendowych w najpopularniejszych systemach do budowy sklepów internetowych - Prestashop, WooCommerce, Sylius, Bagisto oraz projetków dedykowanych.

zależności od potrzeb naszych klientów realizujemy naprawę bieżących błędów i rozwijamy działające sklepy internetowe. W tym zakresie stawiamy na stałą współpracę zwieńczoną miesięcznym abonamentem.

Narzędzia do budowania stron internetowych

PRACUJEMY W PONIŻSZYCH TECHNOLOGIACH

HTML

CSS

JAVASCRIPT

WORDPRESS

REACT

LARAVEL

PHP

Poproś o wycenę!

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

Formularz kontaktowy

  Wybierz jedną lub więcej opcji

  Strona internetowa

  Chcę zbudować nową stronę www?

  Strony internetowe, które Ci się podobają

  Dodatkowe wersje językowe

  System CMS

  Sklep internetowy

  Chcę zbudować nowy sklep?

  Strony internetowe, które Ci się podobają

  Dodatkowe wersje językowe

  Integracje

  Porównywarki cen

  Płatności

  Księgowość

  Kurierzy

  Aplikacja webowa

  Chcę zbudować nową aplikację?

  Chcę określić budżet?

  Posiadam specyfikację aplikacji

  Strona internetowa

  Chcę zbudować nowy portal?

  Chcę określić budżet?

  Posiadam specyfikację portalu

  Dodatkowe wersje językowe

  Projekt graficzny

  Posiadam księgę znaku

  Posiadam księgę identyfikacji wizualnej

  Posiadam logo

  Linki do ładnych prac

  Chcę określić budżet?

  Outsorcing IT

  Posiadam specyfikacje zlecenia

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie
  formularza!

  Indywidualną wycenę naszych usług otrzymasz mailowo w ciągu 48h.